Zabawa Na Serio

programy dla dzieci
w wieku od 4 miesięcy do 12 lat


 

Nasza Historia

  • Ponad 30 lat doświadczenia.
  • Pozbawione rywalizacji, pełne zabawy i nauki środowisko.
  • Umiejętności i pewność siebie potrzebne w dalszym życiu.
  • Ponad 300 lokalizacji na świecie.


Zajęcia wakacyjne

 

od 3 do 8 lat
Fantastyczne Imprezy Urodzinowe

 

od 1 roku do 12 latThe Little Gym

ZAJĘCIA DLA DZIECI PEŁNE ZABAWY NA SERIO w bazujących na gimnastyce programach, fantastycznych przyjęciach urodzinowych, zajęciach wakacyjnych dla niemowląt i dzieci w Krakowie!

NASZE ZOBOWIĄZANIE. Członkowstwo w The Little Gym oznacza bardzo wiele. Dla Twojego dziecka, to korzyści z programu z 40-letnim doświadczeniem stworzonego przez ekspertów z dziedziny rozwoju dziecięcego, który ma na celu osiąganie umiejętności i budowanie pewności siebie koniecznych na każdym etapie dzieciństwa. To możliwość wyboru odpowiednio do wieku dopasowanych programów pełnych zabawy i niezliczonych możliwości rozwoju. To każdorazowo wyjątkowe doświadczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, dzięki zaangażowaniu naszych instruktorów. A przede wszystkim, to widoczne, pozytywne zmiany w rozwoju Twojego dziecka, wynikające z nowych osiągnięć za każdym razem. Na to wszystko możesz liczyć.

The Little Gym to zabawa, na serio! Nasze zajęcia są tak skostruowane, żeby były pełne dziecięcego chichotu i śmiechu. Ale niech Was to nie zwiedzie, pełne są również poważnej nauki i rozwoju. Podczas kiedy dzieci bawią się w najlepsze, nieświadomie rozwijają swoje umiejętności fizyczne, budują poczucie własnej wartości, poznają uczucie radości z osiągnięć. Dzięki temu rozwija się ich pewność siebie, której możecie być pewni!

Możecie dołączyć w dowolnym momencie programu. Najkorzystniejsze dla dzieci jest rozpoczęcie programu z początkiem Sezonu, ale dołączyć można również i w trakcie jego trwania, w miarę dostępności miejsc. 

Opłaty są tak elastyczne, jak gimnastycy. Do wyboru macie kilka sposobów płatności, w zależności od tego, co najbardziej Wam odpowiada. Sezon zajęć możecie opłacać w miesięcznych ratach, w kilku ratach lub jednorazowo. Opłaty są dostosowywane do momentu rozpoczęcia zajęć.

Odrabianie zajęć jest proste. Program The Little Gym to program rozwijający dzieci stopniowo. Dlatego najwięcej korzyści osiągają przychodząc na zajęcia regularnie - co tydzień do tej samej grupy. Jednak jeżeli z jakichkolwiek względów nie będziecie mogli przyjechać na swoje zajęcia, uprzedźcie nas o tym. Zaproponujemy Wam inny, dogodny termin na odrobienie nieobecności. W ten sposób kontynuujemy rozwój dzieci i uśmiechy Wasze i nasze :)

Bezpiecznie, najwyższej jakości, higienicznie. Każdy właściciel franczyzy wkłada bardzo dużo wysiłku w to, żebyście przychodzili do czystego i bezpiecznego wnętrza. Codzienne i co tygodniowe sprzątanie i higiena pomaga utrzymać wszystko w największej czystości. Ale to nie wszystko. Możecie spać spokojnie, maty, sprzęt, podłogi oraz meble wybraliśmy z największą troską o bezpieczeństwo.

Wypróbuj nas - zarezerwuj Darmowe Zajęcia Próbne!

3d Learning PL