blogHeader

Naše top 5 rodinné večere

FR Our Top 5 Family Dinners

Viete aké je dôležité, aby vaše deti jedli pravidelnú zdravú večeru? My však vieme, aké ťažké je docieliť to, aby vaše deti jedli potraviny, ktoré sú vhodné a zdravé. Tažké vyprážané jedlá a sladké večere radšej nahraďte ľahšou stravou a dostatkom zeleniny a bielkovín. A aby sa mohla najesť celá rodina spoločne – tu je pár tipov, ktoré by Vám mohli chutiť.

- Hľadáte spôsob, ako dostať zeleninu do vašich detí? Začnite so špagetami s rajčinovou omáčkou a mäsovými guľkami Spaghetti Squash and Meatballs. Rajčinová omáčka je plná živín. Recept taktiež obsahuje zeler, mrkvu a rajčiny, všetko zamaskované v omáčke. Pokiaľ chcete ešte zdravšiu verziu, zameňte mleté hovädzie za mlené morčenie mäso. 

- Tieto zapekané vaječné rolky Baked Southwestern Egg Rolls sú plnené samými zdravými vecami ako čiena fazuľa, špenát a kukurica. Pokiaľ ich chcete zdravšie, vyskúšajte pridať kúsok kuracích pŕs. Je to tak chutné, že budete potrebovať dvojitú dávku pre deti na ďaľší deň. 

- Milujeme burgre! Ako rodič si zamilujete tento jedinečný morčací burger s čiernymi fazuľkami Ultimate Turkey & Black Bean Burgers. Nie len preto, že je z mletého morčacieho mäsa ale je to aj veľká porcia proteínu a vlákniny obsiahnutá v čiernej fazuľi. Pridajte nakrájané avokádo a bude to ten najzdravší a najlepší burger.

- Milujeme tento recept na šalát so sézamovým kuriatkom Sesame Chicken Salad. Je výnimočný a veľmi ľahký na prípravu. Vaše dieťa si zamiluje mrkvičku, hrášok, kuracie mäsko aj cestovinu, hlavne keď si sami dokážu pripraviť dressing z arašidového masla. 

- Vaša Rodina vás bude prosiť každý týždeň, aby ste urobili Kuracie kapsičky Chicken Pot Pie Turnovers. Budete prekvapený, aká jednoduchá je ich príprava. Potrebujete len kuracie prsia, zeler a mrkvu, ale nemusíte sa vôbec báť pridať aj inú zeleninu. Dobrú chuť!


Comments